Pomůcky na cvičení

 

Spirální jóga stejně jako Iyengar joga je charakteristická používáním cvičebních pomůcek ke zdůraznění terapeutického účinku ásan. 

 

ZÁKLADNÍ SADA POMŮCEK ke cvičení obsahuje: neklouzavou podložku, čtyři ploché pěnové bločky, dva bloky tvaru cihly, jeden dlouhý popruh s přezkou a jednu deku. Při online lekcích a při cvičení podle videí využijete i 1 - 2 židle, občas i nafukovací míček Sball (průměr 20 cm, lze i overbal). Cvičíme na boso, je doporučeno si před cvičením promasírovat chodidla třeba malým masážním míčkem.

 

Tuto základní sadu pomůcek je potřeba si opatřit pro cvičení v tělocvičně v Újezdě nad Lesy a pro online lekce i pro cvičení podle natočených videí.

 

Také na naše JÓGOVÉ AKCE u moře a na horách si každý vozí vlastní pomůcky s sebou - základní sadu bez cihliček, jen dva ploché pěnové bločky, neklouzavou podložku, deku, popruh a navíc nafukovací míček Sball o průměru 20 cm.

 

Pro sobotní a nedělní semináře v Praze v Rubešce a v tělocvičně Masarykova nádražíjsou veškeré jógové pomůcky k dispozici, nemusíte si s sebou nic nosit. Stejně tak i v jógovém centru v Hlavici v Podještědí.

 

Pomůcky lze zakoupit  v tělocvičně Masarykova nádraží  nebo výhodně v Domě jógy v Hlavici (i zásilková služba).

 

 

 

Základní sada pomůcek ke cvičení obsahuje: neklouzavou podložku, čtyři pěnové bločky, dvě cihličky, jeden popruh s přezkou a jednu deku.