Pomůcky na cvičení

 

Spirální jóga stejně jako Iyengar joga je charakteristická používáním cvičebních pomůcek ke zdůraznění terapeutického účinku ásan. 

Pomůcky lze zakoupit v Jógacentru Rubeška v Praze Vysočanech https://www.jogacentrum.cz/ nebo levněji v Hlavici https://www.yogashop-hlavice.cz (i zásilková služba).

ZÁKLADNÍ SADA POMŮCEK ke cvičení obsahuje: neklouzavou podložku, čtyři pěnové bločky, dvě cihličky, jeden popruh s přezkou a jednu deku.

 

Ve studiu v Praze v KLÁNOVICÍCH jsou jógové pomůcky k dispozici.

Studio ANNÁMALAI je vybaveno základními pomůckami. Navíc si každý nosí vlastní malý nafukovací míč Sball (běžně používaný při cvičení Spirální dynamiky) a žínku na otření chodidel.

V tělocvičnách v ÚJEZDĚ NAD LESY a v KOLODĚJÍCH není prostor pro uskladnění pomůcek. Je třeba si opatřit základní sadu pomůcek a nosit si je na cvičení. 

 

Také na naše JÓGOVÉ AKCE u moře a na horách si každý vozí vlastní pomůcky s sebou - základní sadu bez cihliček, jen dva pěnové bločky, neklouzavou podložku, deku, popruh a navíc Sball.

Ve studiu v Praze v Rubešce jsou veškeré jógové pomůcky k dispozici, nemusíte si s sebou nic nosit. Stejně tak i v jógovém centru v Hlavici v Podještědí a i v Jelení v Krušných horách. 

 

 

 

 

 

Základní sada pomůcek ke cvičení obsahuje: neklouzavou podložku, čtyři pěnové bločky, dvě cihličky, jeden popruh s přezkou a jednu deku.